Współpraca

A’la mama afirmuje edukację w każdej postaci. Na przestrzeni 10 lat stworzyła 3 przedszkola i polsko-angielską szkołę podstawową.

Praca z dziećmi, nauczycielami i rodzicami stała się dla niej niezwykłą pasją, a eksplorowanie obszaru edukacji w Polsce i na świecie życiowym wyzwaniem i wspaniałą przygodą. Od kilku lat podejmuje ,,małe” i ,,duże” podróże edukacyjne do wybranych szkół w Europie, a także tych troszkę dalej. Odwiedziła szkoły w Finlandii, Włoszech oraz Indonezji.

Żyje przekonaniem, że edukacja jest i może być tematem niezwykle pozytywnym, ważnym, dobrym i potrzebnym–tym, który powinien łączyć, a nie dzielić, jednak takim, którym należy podzielić się  z innymi – z każdym kto chce, a nie musi, bo czy nie cudownie w tak wielu przypadkach zamienić ,,trzeba” na ,,warto”- zwłaszcza, kiedy mówimy o edukacji.

Doradza w procesie tworzenia przedszkoli oraz żłobków, pisze programy dla placówek edukacyjnych, szkoli nauczycieli i rodziców, występuje na konferencjach edukacyjnych.

 

Realizowane projekty:

 

– Operator przyzakładowego przedszkola i żłobka dla firmy Amica (2014 r. – obecnie)

 

– właścicielka przedszkoli i niepublicznej szkoły podstawowej (2009 r. – obecnie)

 

– trener fundacji Family Lab Polska

 

– prelegentka  konferencji i szkoleń dla nauczycieli, rodziców i trenerów sportu, podczas których dzieli się swoim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz prowadzeniu placówek edukacyjnych

 

Jeśli masz już ciekawy pomysł na naszą współpracę zapraszam do kontaktu: alicja.lisek@gmail.com